Kotwica Korczyna 0:2 MKS Ostoja Kołaczyce

Buttony

Aktualności

Kapitalny comeback i wygrana z liderem!

• autor: coti96, 2017-04-08 19:23

Po świetnym meczu wygrywamy w Dukli z tamtejszą Przełęczą 4-2! Kapitalną skutecznością popisał się... kapitan drużyny - Sebastian Machowski, który 4- krotnie umieszczał piłkę w siatce lidera!

Pierwsze minuty dla miejscowych - duży błąd popełnia nasz bramkarz, po chwili faul Tutro w polu karnym i szybko zrobiło się 2-0 dla lidera. Nasza drużyna jednak się nie załamała i coraz częściej atakowaliśmy miejscowych. W pierwszej połowie próbowali Lechwar i Machowski, ale bez efektów. W przerwie zawodnicy powiedzieli sobie kilka ostrych słów i... na plac gry wyszła zupełnie inna drużyna, żądna wygranej, taka którą chcemy oglądać zawsze - w 10 minut nasza ekipa zdobywa trzy bramki - najpierw Machowski dostał podanie od debiutującego w drużynie Nikleewicza i zdobył kontaktową bramkę, chwilę później mieliśmy remis - Lechwar do Seby, a ten doprowadza do wyrównania. Kilka minut później gracze Przełęczy byli w konsternacji - faul na naszym kapitanie w polu karnym i po celnym wykonaniu "jedenastki" objęliśmy prowadzenie - lider był bezradny, Ostoja rządziła niepodzielnie, miejscowym zaczęły puszczać nerwy - efektem czerwona kartka i miejscowi kończyli w dziesiątkę. Rywali dobija oczywiście Machowski, który wykorzystał asystę Lechwara. Po chwili mogliśmy zdobyć 5 bramkę, ale Seba przeniósł piłkę nad poprzeczką.

Brawa za walkę i piękny wynik dla całej drużyny! Świetne debiuty zaliczyli dziś Dawid Strojek i Bartek Niklewicz, dobry powrót do kontuzjach do drużyny Mateusz Trychta i Mateusz Tutro. W roli kierownika drużyny zadebiutował oficjalnie Karol Pacocha.

Kolejny mecz zagramy 18 kwietnia z Przełomem Besko.